Informace pro zájemce o štěňata


Máme štěňátka jen s průkazem původu.

Pečlivě vybíráme rodiče našich odchovů, aby byl co největší předpoklad zdraví, exteriéru a povahy typické pro chodského psa (manchester teriéra).

Štěňátka si od nás noví majitelé převezmou několikrát odčervená, očkovaná a čipovaná. Zkontrolovaná veterinářem a poradcem chovu. Součástí je řádná smlouva a očkovací průkaz (mezinárodní průkaz pro malá zvířata "pas").

Odběr je možný nejdříve v 7 týdnech ideální je v 8mi - 9ti týdnech.

Okolo 5 týdne je vhodné si přijet zamluvené štěňátko vybrat.

PP budou zaslány novým majitelům obratem podle toho, jak přijdou z plemenné knihy, většinou to bývá do 4 měsíce věku štěňat.

Štěňátka u nás mají k dispozici část domu a velkou zahradu, je jim věnována celodenní péče. Na svět přijdou ve vyhřívané porodně a asi ve třech týdnech se stěhují do venkovního kotce (choďáci) a na zahradu kde si užívají hry a sluníčko.

Snažíme se o co nejlepší socializaci.

Štěňátko si od nás odnáší deku s vůní domova, hračku, balíček krmiva do začátku,a pár sepsaných rad...

Protože nám není jejich další osud lhostejný zajímá nás do jakého prostředí štěňátko přijde, zda již máte nějakou zkušenost, zda je jeho nová rodina zajedno atd. Velmi vítáme každou zprávu od nových majitelů. Nabízíme pomoc a radu při výchově, výstavách a chovu.

Pokud si štěňátko zamluvíte a vyberete, skládáte dopředu zálohu, která slouží jako pojistka pro vás, že štěňátko dostanete a pro nás, že je neodřeknete.

Po dohodě jste u nás kdykoliv vítáni.